Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coming out podczas posiedzenia Rady Miasta Kraśnik. "Jestem gejem w strefie wolnej od LGBT"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2020 r. o 21:43 Powrót do artykułu
Co za wstrętny gejuch powinno z nim być jechane ! Kraśnik miastem bez dewiacji. Jebać lesby, gejozy i transy fuuuuuj ! Na pohybel czerwonej hołocie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wstrętny gejuch powinno z nim być jechane ! Kraśnik miastem bez dewiacji. Jebać lesby, gejozy i transy fuuuuuj ! Na pohybel czerwonej hołocie !
 Urocze. @miodek a w kwestii tego tutaj ministranta i  jego znajomości pisowni języka ojczystego się nie wypowiesz? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spodnie u kobiety to moda,która nie pozbawia jej kobiecości, a nawet uwidacznia jej powabne kształty. Spodnie to szeroko pojęta wygoda a nawet i oszczędność. Spodniczej mody dla mężczyzn nikt nie promuje. Poza tym facet w spódnicy wygląda pokracznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ci, co się przebierają za kobiety zawsze są tacy wyuzdani, że wyglądają jak prostytutki szukające okazji? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spodnie u kobiety to moda,która nie pozbawia jej kobiecości, a nawet uwidacznia jej powabne kształty. Spodnie to szeroko pojęta wygoda a nawet i oszczędność. Spodniczej mody dla mężczyzn nikt nie promuje. Poza tym facet w spódnicy wygląda pokracznie
 Niewątpliwie masz rację, ale jeszcze sto lat temu, kobieta która wyszłaby w spodniach na ulicę zostałaby wyśmiana i wytykana palcami i to nie tylko na prowincji (tam prawdopodobnie na wytykaniu by się nie skończyło), ale i w samej stolicy. Co więcej, jeszcze pięćdziesiąt lat temu, dziewczynka która przyszłaby w spodniach do szkoły, dostałaby naganę, a czasem nawet zostałaby wydalona z placówki. Żeby tego było mało, dopiero siedem lat temu zniesiono w Paryżu prawo zakazujące kobietom noszenia spodni pod karą więzienia. Nie ma znaczenia, że od wielu lat przepis był martwy. Przez trzysta lat był przestrzegany bardzo restrykcyjnie jeszcze w czasach trzydziestych ubiegłego wieku. A dzisiaj proszę: "Spodnie u kobiety to moda,która nie pozbawia jej kobiecości, a nawet uwidacznia jej powabne kształty. Spodnie to szeroko pojęta wygoda a nawet i oszczędność." Dlaczego o tym piszę? Żeby uwidocznić wam wszystkim jak zachodzą zmiany społeczne i obyczajowe. Nawet nie zapytam o wasze poglądy na temat małżeństw mieszanych, czy międzyrasowy bo po tym, co już się tutaj ulało, jestem pewien że nie byłoby lepiej niż z osobami nieheteroseksualnymi. Dlatego zapytam panie które śledzą wątek, czy korzystają z prawa wyborczego? Pomijam tą panią, która sama się zadeklarowała, że zrzekła się tego prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ci, co się przebierają za kobiety zawsze są tacy wyuzdani, że wyglądają jak prostytutki szukające okazji?
 Jeśli chodzi co o drag Queen, to jest to głównie ubiór sceniczny nic więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrzec się prawa (nie wiem nawet czy jest możliwoscią samowolne zrzeknięcie sie go) a nie korzystać z danego prawa, to zasadnicza różnica. Prawa można byc jedynie pozbawionym. A przyjemność w głosowaniu na złodziei i oszustów ma jedynie ich przydupastwo, które z takiego obioru czerpie też korzyści dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ci, co się przebierają za kobiety zawsze są tacy wyuzdani, że wyglądają jak prostytutki szukające okazji?
Jeśli chodzi co o drag Queen, to jest to głównie ubiór sceniczny nic więcej.
 Ta, i z powodu niemożności latania po ulicach w strojach scenicznych tak przeszkadza im uchwała o LGBT. Wielu mieszkańców miasta tez może powiedzieć , że jest dyskryminowana  uchwałą , która daje darmowe przejazdy MPK tylko niektórym. Ale jak widać wielu pier**li tę uchwałę i ludzi, jej pomysłodawców oraz tych, którzy głosowali za taką dyskryminacją. A LGBT też sie nic nie stanie jak nie będzie na ulicach robiła z siebie cudaków, czy tez latała za ręczkę i sie całowała. Bez tego da się żyć tak jak bez darmowych przejazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrzec się prawa (nie wiem nawet czy jest możliwoscią samowolne zrzeknięcie sie go) a nie korzystać z danego prawa, to zasadnicza różnica. Prawa można byc jedynie pozbawionym. A przyjemność w głosowaniu na złodziei i oszustów ma jedynie ich przydupastwo, które z takiego obioru czerpie też korzyści dla siebie.
 Tak chłopaki, wy też nie zważając na nic innego polecicie głosować na tych, którzy za głosy do koryta obiecają wam strzec waszych interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany społeczne i obyczajowe powinny  mieć swoje grancie. Bo jeszcze trochę, jak niektórzy sie rozpędzą, to nie będą widzieli żadnych przeciwskazań do legalizacji prostytucji, pedofilii i innych zboczeń oraz z wprowdzaniem ich do szkół. Po ulicach będzie można nago latać, a seks uprawić gdzie się komu podoba, na oczach wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powaliło Was dokładnie, co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrzec się prawa (nie wiem nawet czy jest możliwoscią samowolne zrzeknięcie sie go) a nie korzystać z danego prawa, to zasadnicza różnica. Prawa można byc jedynie pozbawionym. A przyjemność w głosowaniu na złodziei i oszustów ma jedynie ich przydupastwo, które z takiego obioru czerpie też korzyści dla siebie.
 "Jestem zwykłą obywatelką tego miasta bez przynależności partyjnej. nawet zrezygnowałam z przywileju wyborczego". Zrzeczenie się, synonimy: kapitulacja, odejście, odstąpienie od czegoś, odwrót, opuszczenie, REZYGNACJA... (za SJP PWN). :) Jak więc widzisz, nie masz racji. A co do oskarżeń o złodziejstwo, jeśli posiadasz niezbite dowody na popełnienie przestępstwa, masz obywatelski obowiązek powiadomienia o tym policję lub prokuraturę. Swoją drogą, sama partia obecnie rządząca swoją kampanię wyborczą przed pięcioma laty oparła na oskarżeniach o kradzież. Ba, nawet po objęciu władzy zrobiono "audyty" których szokujące wyniki miały być podstawą do dziesiątek doniesień do prokuratury, które miały raz na zawsze pogrążyć PO i PSL. Tymczasem w rzeczywistości złożono w sumie kilkanaście doniesień, z czego większość została umorzona. Czy to znaczy, że w polskim katolicyzmie ósme przykazanie też nie obowiązuje? A co do czerpania korzyści dla siebie... Tak, po to właśnie są wybory, żeby można było zagosować na kandydata którego wygrana daje potencjanie największe szanse osiągnięcia korzyści dla wyborcy tego kandydata. Tak właśnie działa DEMOKRACJA. Wyborcy partii obecnie rządzącej też dokonali wyboru na takiej samej zasadzie. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ci, co się przebierają za kobiety zawsze są tacy wyuzdani, że wyglądają jak prostytutki szukające okazji?
Jeśli chodzi co o drag Queen, to jest to głównie ubiór sceniczny nic więcej.
Ta, i z powodu niemożności latania po ulicach w strojach scenicznych tak przeszkadza im uchwała o LGBT. Wielu mieszkańców miasta tez może powiedzieć , że jest dyskryminowana  uchwałą , która daje darmowe przejazdy MPK tylko niektórym. Ale jak widać wielu pier**li tę uchwałę i ludzi, jej pomysłodawców oraz tych, którzy głosowali za taką dyskryminacją. A LGBT też sie nic nie stanie jak nie będzie na ulicach robiła z siebie cudaków, czy tez latała za ręczkę i sie całowała. Bez tego da się żyć tak jak bez darmowych przejazdów.
 Ok. Ponad połowa jednostek samorządowych w kraju nadal jeszcze albo nie uchwaliła takiej uchwały, albo ją odrzuciła. Czy tam po ulicach paradują drag queen? W większości krajów Unii Europejskiej legalne sa różne formy związków jednopłciowych do małżeńśtw włącznie. Czy tam poza paradami ulice roją się od poprzebieranych, czy roznegliżowanych osób LGBT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrzec się prawa (nie wiem nawet czy jest możliwoscią samowolne zrzeknięcie sie go) a nie korzystać z danego prawa, to zasadnicza różnica. Prawa można byc jedynie pozbawionym. A przyjemność w głosowaniu na złodziei i oszustów ma jedynie ich przydupastwo, które z takiego obioru czerpie też korzyści dla siebie.
Tak chłopaki, wy też nie zważając na nic innego polecicie głosować na tych, którzy za głosy do koryta obiecają wam strzec waszych interesów.
 Jak uż pisałem wyżej, tak właśnie działa DEMOKRACJA! Tutaj ten mechanizm został rzedstawiony w mocno zwulgaryzowany i opatologiczny sposób, niemniej prawdziwie. :) A myśisz że w jaki sposób partia obecnie rządząca osiągnęła takie wyniki wyorcze? ;) A jakie nasze to interesy trzeba strzec? Sądziłem że to chodzi o zdobycie "DODATKOWYCH PRZYWILEJÓW" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany społeczne i obyczajowe powinny  mieć swoje grancie. Bo jeszcze trochę, jak niektórzy sie rozpędzą, to nie będą widzieli żadnych przeciwskazań do legalizacji prostytucji, pedofilii i innych zboczeń oraz z wprowdzaniem ich do szkół. Po ulicach będzie można nago latać, a seks uprawić gdzie się komu podoba, na oczach wszystkich.
" Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, wilki bedo latać, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, zajdzie na wschodzie! Wy wiecie ludkowie, co sie teraz na świecie wyprawia? Mężowie żony rzucajo, matki dzieci! Z ludziow mydło sie robi! Żyto kosami żno: bywajo całe wioski, że sierpa nie uraczysz!". Chwilami mam wrażenie, że Polska to Konopielka i Dzień świra grane nażyo... Mam dla ciebie też niespodziankę. Prostytucja w Polsce JEST legalna. :) Mniej więcej od lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. To stręczycielstwo jest przestępstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostytucja w Polsce nie jest zabroniona, ale formalnie nie jest zalegalizowana. Dlatego działają agencje towarzyskie, które świadczą płatne usługi towarzyskie, gdyż w naszym kraju za usługi seksualne nie można pobierać zapłaty. Także przykład do wszelkiego kombinowania idzie z góry. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowy przywilej to też interes. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowy przywilej to też interes.
 Ok. Ale czym jest ten DODATKOWY PRZYWILEJ który przypisuje się osobom LGBT? Tyle już o tych dodatkowych przywilejach to napisano, ale nikt nie potrafił ich określić. Może coś w rodzaju 500+? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę jeszcze raz. Zrezygnowałam z przywileju głosowania, jaki daje mi prawo wyborcze. Ale prawo mam cały czas i w każdej chwili mogę z niego skorzystać ale też nie muszę. A zrezygnowałam z danego mi przywileju, gdyz nie widzę osoby godnej zaufania, na której mogłabym postawić krzyżyk.  Co do drugiej kwestii.,to ty jesteś taki naiwny czy zakłamany? Przecież w Polsce mamy złodziejskie prawo a elity rządzące za nic nie odpowiadają. Szary obywatel tego kraju za działania niezgodne z prawem gnił by w więzieniu., natomiast rządzący pod tym względem pozostają bezkarni. Nasze sądy to kpina. Wyroki najczęściej są subiektywnymi ocenami sędziów. Racja i sprawiedliwość stoją po stronie silniejszego z większym poparciem politycznym. Złodzieje państwowych milionów pozostają bezkarni., a w więzieniach lądują umysłowo chorzy złodzieje batoników. Ponadto zarówno sądy jak i rządzący mają za nic konstytucję i wyroki trybunału. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwedzka matka zgłosiła nauczycielkę na policję po tym, jak kazała córce napisać "Jestem muzułmaninem" *
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...